мобильная версия сайта

ВХІД ВІЛЬНИЙ

16-17 листопада 2017 року  з 11,00 до 18,00

18 листопада 2017 року  з 11,00 до 17,00

ВІДВІДУВАЧАМ

УЧАСТНИКАМ

Від щирого серця дякую організаторам виставки «Освіта та кар’єра – 2012» за нагоду тісно поспілкуватись з колегами з провідних ВНЗ України і зарубіжжя. Обмін досвідом, налагодження міжнародних контактів і співробітництва дозволяє нам наблизити вищу освіту до Європейських стандартів. Сподіваємось на подальше розширення подібних заходів у сфері освіти. Національний технічний університет


Харківський політехнічний інститут


Висловлюємо щиру подяку організаторам виставки Освіта та кар’єра – 2012» за чітку та злагоджену організацію роботи виставки на протязі багатьох років. Сподіваємось на подальшу спільну співпрацю. Бажаємо, щоб кількість зарубіжних і українських ВНЗ - учасників виставки постійно збільшувалась.


Київський національний університет імені Тараса Шевченка


Відзначаємо надзвичайно важливе значення міжнародної виставки «Освіта та кар’єра», зокрема в питаннях інтеграції вищої освіти в Європейський освітній простір, розвитку міжнародного співробітництва та обміну досвідом.


Українська академія друкарства


Національний гірничий університет традиційно бере участь у виставках «Освіта та кар’єра», які організовують Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України та Товариство «Знання» України. Дякуємо організаторам ХХІІ виставки за високий рівень організації та широкий загал учасників. З кожним роком зростає кількість закордонних учасників та розширюється географія країн учасниць.


Національний гірничий університет


Шановні організатори міжнародної виставки «Освіта та кар’єра – 2012», щиро дякуємо за проведення важливого просвітницького та культурного заходу. Даний захід сприяв покращенню поінформованості абітурієнтів про можливості сучасної освіти. Наш університет отримав змогу обмінятися досвідом з ВНЗ на міжнародному просторім та отримав перспективу налагодження партнерських стосунків. Бажаємо розвитку, нових ідей та творчих звершень у подальшому проведенні подібних заходів.


Університет економіки та права «КРОК»


Висловлюємо щиру подяку організаторам виставки «Освіта та кар’єра – 2012» за чітко сплановану роботу, тепле ставлення, турботу про кожного учасника. Бажаємо творчого розвитку, нових партнерів, досягнень та успіхів.


Київський університет імені Бориса Грінченка

ЗАЯВКА  НА УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ   ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

ЗАЯВКА  НА УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ   для ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ та ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ рівнів акредитації

Лист Міністерства

Заявка на участь у  конкурсі для вищих навчальних закладів України

Організатор виставкиТовариство «Знання» України за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.  Виставка проходить за підтримки Посольства Франції в Україні, Посольства Канади в Україні, Торгового відділу Посольства Австрії в Україні, агенції Campus France, DAAD, British Council, Гете Інституту в Україні.

Програмою виставки передбачено проведення семінарів та «круглих столів» з проблем міжнародного співробітництва в галузі освіти та впровадження сучасних технологій, презентації вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді.

Чому саме виставка «Освіта та кар’єра»:

найбільша освітня виставка в Україні за кількістю реальних учасників та відвідувачів;

більше 10000 відвідувачів за 3 дні роботи виставки;

офіційний каталог безкоштовно розповсюджується серед відвідувачів виставки;

широкомасштабна рекламна кампанія в провідних газетах та журналах, метрополітені, Інтернеті, по всіх школах Києва та Київської області, розміщення інформаційних повідомлень через Direct mail;

нагородження учасників виставки – переможців у номінаціях гран-прі, золотими та срібними медалями;

виставка «Освіта та кар’єра» є найбільшою виставкою за кількістю забудованої площі та виставкових майданчиків серед освітянських виставок в Україні;

щорічно у виставці приймають участь понад 70 закордонних вищих навчальних закладів;

виставка «Освіта та кар’єра» – перша освітянська виставка, що з 2008 року має статус міжнародної згідно з дорученням  Кабінету міністрів України.

Виставка традиційно розміщується на двох поверхах Українського дому. На стендах працюють представники українських та закордонних навчальних закладів, проходять консультації з відвідувачами та обмін досвідом.  Із року в рік масштабність та представницький розмах виставки впевнено зростає.

Звертаємо Вашу увагу, що буде проводитися рейтинговий виставковий конкурс з врученням дипломів відповідної  категорії  та конкурс у номінаціях серед вищих навчальних закладів –  учасників виставки  “Освіта та кар’єра – 2017”  16-18 листопада 2017 року та  відбудеться нагородження Гран-прі, Золотими, Срібними та Бронзовими медалями переможців у номінаціях.

Запрошуємо приєднатися до участі у виставці «Освіта та кар’єра – 2017»,   яка   відбудеться  16-18 листопада 2017 року у приміщенні Національного центру ділового та культірного співробітництва “Український дім”.

 

РЕЙТИНГОВИЙ ВИСТАВКОВИЙ КОНКУРС
З ВРУЧЕННЯМ ДИПЛОМІВ ВІДПОВІДНОЇ  КАТЕГОРІЇ:

«Лідер вищої освіти України»

«Лідер міжнародної діяльності»

«Лідер наукової та науково-технічної діяльності»

«Лідер післядипломної освіти України»

«Лідер професійно-технічної освіти України»

 

РЕЙТИНГОВИЙ ВИСТАВКОВИЙ КОНКУРС
З ВРУЧЕННЯМ ДИПЛОМІВ ВІДПОВІДНОЇ  КАТЕГОРІЇ:

Видання підручників та навчальних посібників нового покоління;

Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології;

Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки;

Науково-дослідна діяльність навчального закладу;

Профорієнтаційна робота серед молоді;

Розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу;

Кращий дизайн виставкового стенду та реклами досягнень навчального закладу;

Компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої школи;

Кращий дизайн офіційного сайту вищого навчального закладу;

Досягнення у працевлаштуванні випускників ВНЗ;

Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі;

Інформаційні IT-технології у вищому навчальному закладі;

Ефективність науково-дослідної діяльності вищого навчального закладу;

Розвиток студентської науково-дослідної роботи;

Креативність в організації наукової роботи молодих вчених та студентів.

Склад журі конкурсу – представники Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, правління Товариства “Знання” України, дирекції Центру “Виставки, презентації” Товариства “Знання” України.

Запрошуємо приєднатися до участі у виставці «Освіта та кар’єра – 2017»,   яка   відбудеться  6-8 квтіня 2017 року у приміщенні Національного центру ділового та культірного співробітництва “Український дім”.

 

 Заявки на участь

Національної академії педагогічних наук України

КП «УБЕНТЗ ТОВАРИСТВА "ЗНАННЯ" УКРАЇНИ"

КП «УБЕНТЗ ТОВАРИСТВА "ЗНАННЯ" УКРАЇНИ"

вул. В. Васильківська, 57/3, Київ, 03150

тел.: +38 (044) 287-37-43,
тел. +38 (044) 237-85-43

Татьяна (063) 237-85-43

Наталья  (093) 676-53-38

expo@znannya.org.ua

voloshina@znannya.org.ua

edu-abroad@ukr.net